Projekt wnętrza bardzo małej szeregówki oraz ogrodu zimowego w Częstochowie

Projekt bardzo małą przestrzeń - salonu z otwartą kuchnią. Salon został stworzony w tonacji jasne, gdzie przeważa biel, szarość oraz jasne drewno które doskonale ociepla wnętrze. Okna panoramiczne nadają pomieszczeniu lekkości oraz rozświetlają wnętrze. Na stronie okiennej zaprojektowano szary wypoczynek, który dobrze komponuje się z jasną drewnianą podłogą nadając pomieszczeniu elegancji.Ściana telewizyjna znajduje się w centralnym miejscu salonu i została zaprojektowana na szklanej poręczy, dzięki czemu salon wydaje się optycznie większy.Standardową półkę pod telewizorem zastąpiono szary blatem jest to ciekawe rozwiązanie które podkreśla nowoczesność pomieszczenia. Całą aranżację dopełniają dobrze dobrane dodatki oraz oświetlenie.

Kuchnia połączona z salonem, utrzymana jest w tonacji jasnej, ponieważ biel bardzo dobrze sprawdza się w małych pomieszczeniach a tym bardziej w połączeniu z jasnym drewnem tworząc niepowtarzalny, przytulny klimat. Drewniana wyspa w piękny sposób oddziela od siebie dwa pomieszczenia. Białe wiszące donice z roślinami w prowadzają do domu powiew świeżości.Całą aranżację dopełniają dobrze dobrane dodatki oraz oświetlenie, dzięki którym pomieszczenie zyskuje charakter.

Przedstawiamy projekt wyjątkowej oraz nowoczesnej łazienki. Na ścianie zostały położone duże kafle w kolorze szarego betonu, które w przepiękny sposób łączą się z jasnymi płytkami imitującymi drewno, ocieplając tym samym klimat pomieszczenia. Na ścianie obok wejścia do łazienki zaprojektowano białą szafkę oraz lustro to połączenie wprowadza do wnętrza nowoczesność. I mimo licznych skosów wnętrze zostało urządzone funkcjonalnie.