Projekt wnętrza domu w Warszawie

Projekt salonu,który łączy ze sobą funkcjonalność i nowoczesną aranżację. Okna panoramiczne nadają pomieszczeniu lekkości oraz rozświetlają wnętrz. A jasne drewno jakie zostało użyte tworzy ciepły, przytulny klimat i zachęca do relaksu. Przy oknie umieszczono został szary wypoczynek, który nadaje pomieszczeniu elegancji. Dzięki dobrze dobranym dodatkom pomieszczenie zyskuje charakter.

Projekt młodzieżowego pokoju.
Do naszej aranżacji została wykorzystana biel, ponieważ bardzo dobrze sprawdza się w małych pomieszczeniach. Na jednej ścianie postawiono miedziany wypoczynek a na drugiej jasne drewniane biurko, które idealnie komponuje się szarą cegłą. Szara cegła  nadaje wnętrzu elegancji jest neutralna, dlatego dobrze sprawdza się również w połączeniu z jasną drewnianą podłogą oraz wieloma innymi dodatkami wprowadzając do wnętrza młodzieżowy charakter. Piękne przestronne okna  rozświetlają pomieszczenie co jest bardzo ważne w pokoju młodzieżowym, gdyż nasza pociecha spędza w nim naprawdę dużo swojego wolnego czasu.

Projekt młodzieżowego pokoju  chłopięcego.
Do aranżacji pokoju zostały wykorzystane ciemniejsze kolory. Na ścianie zaprojektowano jasne drewniane półki, które skutecznie ocieplą przestrzeń i sprawią, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Ściana na której stoi biurko ozdobiona została czarną kredową tapetą naukową. Stanowi ona motyw ozdobny pokoju i jest przydatna podczas nauki. Przestronne okna rozświetlają nasze pomieszczenie a szare zasłony oraz wypoczynek nadają wnętrzu elegancji i bardzo dobrze komponują się z jasną drewnianą podłogą. Całość aranżacji dopełniają dobrze dobrane dodatki

Projekt łazienki.
Na ścianach i podłodze zostały położone płytki inspirowane betonem nadające pomieszczeniu elegancji. A w strefie prysznica użyto płytki imitującej drewno, aby ocieplić klimat. Charakteru łazience nadają rośliny. Ich soczysta zieleń pięknie kontrastuje z szarością. Całość wykończenia aranżacji stanowią dobrze dobrane dodatki. 

Projekt przedpokoju 
Dopełnieniem całej naszej aranżacji jest piękna otwarta na salon kuchnia. Jest ona utrzymana w tonacji jasno - czarnej. Jasne drewno jakie zostało użyte na podłodze oraz na suficie fantastycznie komponuje się z czarnymi meblami nadając wnętrzu przytulnego i domowego charakteru. A same meble wyprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalny klimat i elegancję. Dzięki temu, że kuchnia jest otwarta na strefę dzienną na środku została zaprojektowana ekskluzywna oraz praktyczna w codziennym użytkowaniu wyspa.